Aktualności

Projekt "Zwolnieni z teorii"

Utworzono: wtorek, 04, June 2019

Od września 2018 roku grupa uczniów z  naszej szkoły podjęła się realizacji projektu społecznego własnego pomysłu, realizowanego za pośrednictwem platformy "Zwolnieni z teorii".Uczniowie musieli wykazać się zaradnością, pokonywać przeszkody, naprawiać błędy, samodzielnie załatwiać formalności i nawiązać kontakt z potencjalnymi partnerami. Nasz projekt nosił nazwę "Clean Dog" i miał na celu zachęcić mieszkańców naszego miasta do sprzątania po swoich psach.

Dzięki pracy zespołowej pod opieką Pani Agnieszki Brzostowicz udało się ukończyć projekt,  finalizując działania happeningiem na terenie miasta i tworząc fanpage na Facebooku. Całość poprzedzało przygotowanie ulotek, transparentów, sztucznych odchodów, zebranie grupy manifestacyjnej, czyli pełnych entuzjazmu uczniów naszej szkoły. Na koniec naszej pracy zostaliśmy zaproszeni na wielką Galę -  Finał "Zwolnionych z teorii",  gdzie oprócz poznania ludzi o podobnych celach, wartościach i zainteresowaniach mogliśmy być świadkami wielkich przemówień i przedstawień nagrodzonych projektów  "złotymi wilkami". Mamy nadzieję, że być może w przyszłej edycji tej Olimpiady Przedsiębiorczości i nasz projekt zostanie nagrodzony.