Aktualności

Koncert Absolwentów w Teatrze Impresaryjnym

Utworzono: poniedziałek, 20, May 2019

W tym roku nasza szkoła obchodzi Jubileusz 60-lecia.  Jest do doskonała okazja, by wspólnie świętować, bawić się i wspominać. Z tego powodu  5 kwietnia   o godzinie 18.00 w Teatrze Impresaryjnym odbył się Koncert Absolwentów zatytułowany „60 lat minęło…”.


Koncert od strony muzycznej przygotowali pani Larysa Krzyżańska i pan Piotr Matuszkiewicz.
Wystąpili absolwenci naszego liceum:
- muzycy występujący na scenach polskich i zagranicznych
Piotr Jabłoński 
Adam Jabłoński
Michał Malicki
Michał Sobolewski
Piotr Matuszkiewicz
-  Zespół Contra w składzie:  Maja Kołtońska, Małgorzata Wenderlich, Angelika Żychlewicz
-  oraz wokaliści:
Łukasz Bąkowski, Kinga Brudnicka, Michalina Domańska-Krawiec, Michał Domżalski, Erwin Kornacki, Magdalena Kornacka, Marta I Wojciech Kowalscy, Aleksandra Małecka, Dominika Sztuczka, Monika Wojciechowska, Angelika Ziomkowska i Malwina Zielińska.