Aktualności

Koncert Absolwentów "60 lat minęło..."

Utworzono: czwartek, 07, March 2019

W tym roku nasza szkoła obchodzi Jubileusz 60-lecia. Jest do doskonała okazja, by wspólnie świętować, bawić się i wspominać. Z tego powodu już 5 kwietnia o godzinie 18.00 w Teatrze Impresaryjnym odbędzie się Koncert Absolwentów zatytułowany „60 lat minęło…”.
Koncert od strony muzycznej przygotowują pani Larysa Krzyżańska i pan Piotr Matuszkiewicz.


Wystąpią absolwenci naszego liceum:
- muzycy występujący na scenach polskich i zagranicznych
Piotr Jabłoński 
Adam Jabłoński
Michał Malicki
Michał Sobolewski
Piotr Matuszkiewicz
- Zespół Contra w składzie:  Maja Kołtońska, Małgorzata Wenderlich, Angelika Żychlewicz
- oraz wokaliści:
Łukasz Bąkowski, Kinga Brudnicka, Michalina Domańska-Krawiec, Michał Domżalski, Erwin Kornacki, Magdalena Kornacka, Marta I Wojciech Kowalscy, Aleksandra Małecka, Dominika Sztuczka, Monika Wojciechowska, Angelika Ziomkowska i Malwina Zielińska.
Zaproszenia-cegiełki dostępne są w czytelni u pani Anety Dziwulskiej. 
Organizatorzy -Koło Absolwentów II LO i wykonawcy serdecznie zapraszają do udziału w Koncercie.