Narysuj Mapę Niepodległościową

Utworzono: piątek, 25, January 2019

W grudniu uczniowie Kopernika wzięli udział w geograficznym konkursie plastycznym pod nazwą „NARYSUJ MAPĘ NIEPODLEGŁOŚCIOWĄ” nawiązującym do 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Mapa w swojej treści miała odnosić się do przestrzeni Polski w okresie zaborów lub wkrótce po odzyskaniu niepodległości.

Na konkurs prace przygotowali uczniowie różnych klas, jednak tylko pierwszych. Kuba z klasy „A”, Roksana, Oliwia i Karolina z klasy „B”, Sandra, Amelia, Natalia, Julia, Milena, Nicola i Dawid z klasy „D” oraz Martyna, Kamila, Martyna i Wiktor z klasy „E”. Wszystkie prace po ocenie przez Panią Agnieszkę Woźniak oraz Pana Zbigniewa Kudelskiego zostały wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w pobliżu sali 209. Można je również obejrzeć w galerii na naszej stronie.
Gratulujemy uczestnikom ciekawych prac i życzymy dalszych sukcesów plastycznych, a tym którzy się nie zdecydowali na udział, życzymy spełnienia w innych dziedzinach.