Akcja "Podziel się posiłkiem"

Utworzono: poniedziałek, 03, December 2012

W dniach 7-9.12.2012 na terenie hipermarketów Real i Tesco odbędzie się ogólnopolska zbiórka żywności „Podziel się posiłkiem”. Akcję organizuje Fundacja Europejskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych, Bank Żywności, Zakład Karny we Włocławku i II LO im. M. Kopernika.

Głównym koordynatorem akcji jest Joanna Nowicka. Jako wolontariusze pracować będą skazani oraz uczniowie naszej szkoły. Szkolonym koordynatorem akcji jest Elżbieta Kamińska. Zbierać będziemy żywność o długim terminie ważności. Zebrane produkty zostaną przekazane rodzinom dotkniętym ubóstwem oraz rodzinnym domom dziecka. Słodycze w postaci paczek przekażemy dzieciom z Domów Dziecka w Lubieniu Kujawskim i we Włocławku. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.