Kopernik 60

10.00 – Część oficjalna w Centrum Kultury Browar B przy ul. Łęgskiej 28
14.00 – Obchody Jubileuszu w budynku szkoły przy ul. Uroczej 3
- Odsłonięcie tablicy upamiętniającej Jubileusz II LO
- Spotkania absolwentów z nauczycielami i pracownikami szkoły
16.00 – Zapalenie zniczy na grobach nauczycieli na Cmentarzu Komunalnym przez delegację absolwentów
20.00 – Bal Absolwenta w Hotelu Aleksander

Osoby, które będą obecne na Jubileuszu w Browarze B (wpłaty 50 zł. lub 200 zl.), przed uroczystością odbiorą upominki zjazdowe. Z tego powodu prosimy przybyć do Browaru wcześniej, by na czas dokonać rejestracji. Na bal proszę przybyć z zaproszeniem, które będzie w pakiecie zjazdowym. Osoby, które zadeklarowały tylko udział w balu i wpłaciły 150 zł, zaproszenia otrzymają przy wejściu do hotelu Aleksander.

Komunikat 1

W 2019 roku przypada Jubileusz 60-Lecia naszego liceum. W związku z tym Koło Absolwentów II LO oraz Dyrekcja szkoły od kilku miesięcy pracują nad godną oprawą ważnego święta dla całej kopernikańskiej społeczności.

Organizatorzy Zjazdu Absolwentów II LO pragną poinformować o podjętych decyzjach:

1. Zjazd Absolwentów odbędzie się 1 czerwca 2019 roku,

2. Program zjazdu:

- część oficjalna w CK Browar B godz. 10.00

- spotkania w szkole godz. 14.00,

- Bal Absolwenta w Hotelu Aleksander, godz. 20.00.

3. Koszty uczestnictwa w zjeździe, (Łącznie 200 zł.),

- część oficjalna 50 zł. ( pamiątki, Monografia szkoły, wspomnieniowy Copernicus)

- Bal Absolwenta 150 zł.

Miło nam poinformować, że Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki i Prezydent Miasta Włocławek Marek Wojtkowski objęli honorowym patronatem Jubileusz 60-Lecia naszej szkoły.

Honorowym patronatem Jubileusz 60-Lecia naszej szkoły objął również Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Marek Gralik.