Kiermasz Mikołajkowy

Utworzono: niedziela, 17, December 2017

6 grudnia odbył się w naszej szkole kiermasz mikołajkowy zorganizowany przez klasę 2a i 1c. Uczniowie wraz z wychowawczyniami – panią Katarzyną Trząsalską i panią Agnieszką Woźniak – przygotowali w tym dniu stoiska, na których pojawiły się ozdoby świąteczne, m. in. szydełkowe bombki, choinki czy pomysłowe stroiki.

Szkolna świetlica zmieniła się w minikawiarenkę. Serwowano świeżo upieczone tosty, gofry, gorące napoje. Na stołach zagościły domowe ciasta własnoręcznie przygotowane przez młodzież. Można było kupić pięknie zdobione pierniki, babeczki i inne wypieki. Zebrane fundusze przeznaczone zostały na wysłanie w różne zakątki świata listów pisanych w czasie sobotniego maratonu Amnesty International, a część kwoty przekażemy na WOŚP.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.