Sukces sportowców II LO

Utworzono: sobota, 17, December 2016

7 grudnia br. w Zespole Szkół nr IV we Włocławku odbył się turniej w piłkę halową o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju wzięły udział następujące szkoły: dwa zespoły z IV LO, II LO oraz Zespół Szkół Chemicznych. Po zaciętej rywalizacji "Kopernik" ostatecznie uplasował się na I-szym miejscu, wygrywając 3:0 z IV LO (I zespół), 3:1 z IV LO (II zespół) oraz 2:1 z ZSChem.

Wyróżniający się zawodnicy Naszej Szkoły, nagrodzeni zostali statuetkami - Mateusz Kłosowski z III b najlepszy zawodnik turnieju oraz Jan Hopel z II d najlepszy bramkarz. Zdrowej rywalizacji towarzyszyły uśmiech i chęć dobrej zabawy. Wszystkim zawodnikom biorącym udział w turnieju gratulujemy.

"Kopernik" reprezentowali następujący uczniowie: Bołkowiec Szymon, Wojnarowski Piotr If, Lewandowski Paweł IIa, Kokowicz Amadeusz, Wasilewski Mateusz IIc, Hopel Jan IId, Pekrul Jakub, Wasielewski Mateusz IIIa, Kłosowski Mateusz IIIb, Wycichowski Patryk IIIe i Sawirski Radek IIIf.

Opiekunem naszego zespołu był Bartosz Bachurski, nauczyciel wychowania fizycznego.