Wigilia w Urzędzie Miasta

Utworzono: czwartek, 17, December 2015

Dnia 16.12.2015 roku uczniowie naszej szkoły przygotowali część artystyczną na spotkanie wigilijne dyrektorów instytucji oświatowych w Urzędzie Miasta, zorganizowane przez Prezydenta Miasta Włocławek i Wydział Edukacji UM. Na scenie wystąpił szkolny teatr „Światło” w spektaklu „12 potraw”, przygotowany przez panią Elżbietę Kamińską oraz zespół wokalny, przygotowany przez panią Larysę Krzyżańską.

W organizacji przedsięwzięcia pomagali także: pani Agnieszka Brzostowicz, pani Elżbieta Rutkowska, Marzena Skierska oraz pan Rafał Kwas. Uczestnikom spotkania uczennice naszej szkoły wręczyły słodkie upominki. Pan Prezydent wręczył Pani Małgorzacie Ćwikowskiej, przygotowującym występy nauczycielom oraz młodzieży naszej szkoły specjalne podziękowania.