Aktualności

Dzień Chłopaka

Utworzono: wtorek, 09, October 2012

Dnia 29.09.2012r. w naszym liceum odbył się Dzień Chłopaka zorganizowany przez samorząd uczniowski pod opieką mgr Agnieszki Brzostowicz. 

Już cztery dni wcześniej na korytarzach pojawiły się tajemnicze hasła dotyczące ruchu drogowego, które wzbudziły zaciekawienie wśród naszych uczniów. W piątek zagadka została rozwiązana. Samorząd przygotował niespodziankę! Wszyscy chłopcy losowali samochody marzeń z worków roznoszonych przez swoje koleżanki. Pomysł ten okazał się niezwykle trafny, ponieważ - jak wiemy - wszyscy mężczyźni kochają auta. Imprezie tej towarzyszyło wiele śmiechu i żartów, gdyż można było zostać „kierowcą” zarówno karetki, ciągnika, malucha, jak i porsche Szkolna reprezentacja, wraz ze swoim blondwłosym trenerem, jak zawsze osiągnęła zamierzony cel i spisała się na medal.