Wieczór talentów

Utworzono: niedziela, 15, December 2013

W dniu 13 grudnia 2013r. w kawiarni „Filiżanka bez uszka” odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Wieczór talentów Kopernika”. W grudniowe popołudnie  Anna Pogorzelska z klasy IIIa zaprezentowała swoje wiersze, Oliwia Wojtasiak, uczennica klasy Ic - prace plastyczne, zaś Erwin Kornacki, absolwent szkoły, wystąpił z krótkim programem wokalnym.

Do przytulnej kawiarni artystycznej przybyło wielu gości, którzy gromkimi  brawami potwierdzali, że każda z młodych osób jest bardzo utalentowana. Druga część wieczoru upłynęła na rozmowach w gronie rodziny i przyjaciół. II Liceum Ogólnokształcące posiada tytuł Szkoły Odkrywców Talentów, spotkanie w kawiarni „Filiżanka bez uszka” sprzyjało więc rozwijaniu uczniowskich uzdolnień oraz prezentowaniu ich w środowisku lokalnym.
Inicjatorkami pierwszego wieczoru były panie: Iwona Kotkiewicz i Agnieszka Wojciechowska. Już wkrótce kolejny „Wieczór talentów Kopernika”.