"Ośmiu Wspaniałych"

Utworzono: wtorek, 16, April 2013

Dnia 10 kwietnia 2013 r. w Urzędzie Miasta we Włocławku odbyła się gala podczas której poznaliśmy laureatów III Lokalnej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.

W konkursie wzięło udział dwudziestu wolontariuszy z czterech gimnazjów i sześciu szkół ponadgimnazjalnych.  Do grona „Ośmiu wspaniałych” weszły dwie uczennice  naszej szkoły Anna Grzegórska z klasy III F oraz Patrycja Mosak z klasy IIG.  Laureatką III edycji konkursu została Magdalena Ciesielska z I LO, będzie ona reprezentować Włocławek w dniach 7-9 czerwca w Rzeszowie w edycji ogólnopolskiej. Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk prezydenta miasta odznaki „8 wspaniałych” a także dyplomy i upominki. Również opiekunom wręczono podziękowania za propagowanie idei wolontariatu wśród młodzieży. Z naszej szkoły były to panie Agnieszka Brzostowicz i pani Iwona Kotkiewicz.