Uczniowie II LO na spotkaniu z Grzegorzem Miecugowem

Utworzono: czwartek, 28, February 2013

W piątek 22 lutego 2013 roku uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika pod opieką mgr Anety Dziwulskiej i mgr Marzeny Skierskiej uczestniczyli w spotkaniu z Grzegorzem Miecugowem – znanym dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, które odbyło się w klubie „ Stara remiza”.

Spotkanie i promocja jego najnowszej książki „Szkiełko i wokół” odbyły się w ramach lutowego „Deseru z kulturą” pt.”Mój zawód, moja pasja – dziennikarz/reporter”.

Dziennikarz opowiadał o pracy w radio i telewizji, powstawaniu TVN, swoich książkach, pasjach i znaczących w jego karierze ludziach mediów, o współtworzonym przez siebie „Szkle kontaktowym”. Odpowiadał  na pytania dotyczące polityki, problemów i prognoz społecznych oraz historii Polski i świata. Spotkanie spotkało się z dużym zainteresowaniem.